O nás

Firma InfoLogic s.r.o. se od svého vzniku v roce 2006 věnuje měření spotřeby kamionů, stavebních a jiných strojů. K měření paliva používáme stejné technické řešení jaké je aplikováno u běžných palivoměrů instalovaných ve vozidle v prvovýrobě, ale je několikanásobně přesnější. Naše měřící externí palivové sondy jsou bezúdržbové, přesné, mají dlouhou životnost a jsou vyrobené vždy pro konkrétní nádrž.

Záznamník provozu

Informace z nádrže společně s dalšími provozními údaji zpracovává jednotka InfoBoardRecorder®. Vývoj této záznamové jednotky vznikal na základě požadavků a představ zákazníků převážně z oblasti stavebních stojů, zemních strojů a autodopravců. Nejdříve bylo nutné definovat jejich specifické požadavky a následně provést řadu měření při testovacím provozu.
Takto získané údaje posloužily k návrhu jednotky a jejímu programovému vybavení. Je navržená tak, aby si zákazník mohl na každém měřeném stroji nebo vozidle libovolně definovat průběh provozního záznamu. Naše řešení je univerzální, ale uživatelskou změnou řídícího programu v jednotce je možné docílit maximální integrace při nasazeni do provozu.
Provozní záznamy obsahují např. informace o zatížení motoru, otáčkách přehledně rozdělených do několika segmentů, práci přídavného zařízení/nástavby, běhu motoru naprázdno, spotřebě paliva a mnoho dalších. V případě krádeže paliva z nádrže odstaveného vozidla je generován alarm nejen akusticky ve vozidle, ale i prostřednictvím SMS zprávy nebo automatickým zavoláním na mobilní telefon uživatele.
Naše zkušenosti získané z instalací systému InfoBoardRecorder® jednoznačně prokazují rychlost návratnosti vložených prostředků. Mít přehled o všem co se děje s palivem v nádrži od jeho natankování přes spotřebu až po případnou krádež je velká konkurenční výhoda...!

Veliká přednost zařízení je v přehledu toho, kde se vozidlo nachází. Na tomto základě, dokážeme informovat zákazníka o zásilce.

J.Knot - Agir s.r.o.