Služby

Data z nádrže

Stávající hladinový plovák vozidla není vhodný pro přesné měření a je pouze informativní. Pro přesné měření tankování, spotřeby a úbytku paliva v nádrži vyrábíme sondu, která svojí koncepcí vychází ze sondy montované do vozidel v prvovýrobě.

Více informací...

Data z CANu

Většina vozidel je již z výroby vybavena celou řadou elektronických řídících systémů které se svým okolím komunikují prostřednictvim sériového komunikačního protokolu CAN (Controller Area Network).

Více informací...

Data z GPS

Údaje z GPS se automaticky přiřazují i k různým provozním událostem jako je např. tankování, úbytek, překročené otáčky, rychlost. Vozidla se na mapě ukazují i s detailem stavu paliva v nádrži a odhadovanou dojezdovou vzdáleností.

Více informací...

Data z tachografu

Dispečer má trvalý aktuální přehled o jízdní době každého řidiče. Není nutné žádat řidiče, aby zastavil a údaj sdělil telefonem. Průběžně dochází i k ukládání dat s přehledem o všech činnostech za libovolné období.

Více informací...

Data z jízdy

Jednotka instalovaná ve vozidle zaznamenává a ukládá údaje získané z CAN sběrnice a dalších dodatečně instalovaných senzorů. Provozní záznam není možné ze strany uživatele jakkoliv ovlivnit.

Více informací...

Ostatní data

Zkušenosti z instalací a provozu našich jednotek ukazují, že je u zákazníků zájem přenášet z vozidla i ostatní důležité informace. Může to být například požadavek identifikace řidičů a spolujezdců.

Více informací...

Veliká přednost zařízení je v přehledu toho, kde se vozidlo nachází. Na tomto základě, dokážeme informovat zákazníka o zásilce.

J.Knot - Agir s.r.o.