Služby

Data z nádrže

Stávající hladinový plovák vozidla není vhodný pro přesné měření a je pouze informativní. Pro přesné měření tankování, spotřeby a úbytku paliva v nádrži vyrábíme sondu, která svojí koncepcí vychází ze sondy montované do vozidel v prvovýrobě.

Více informací...

Data z GPS

Údaje z GPS se automaticky přiřazují i k různým provozním událostem jako je např. tankování, úbytek, překročené otáčky, rychlost. Vozidla se na mapě ukazují i s detailem stavu paliva v nádrži a odhadovanou dojezdovou vzdáleností.

Více informací...

Data z jízdy

Jednotka instalovaná ve vozidle zaznamenává a ukládá údaje získané z CAN sběrnice a dalších dodatečně instalovaných senzorů. Provozní záznam není možné ze strany uživatele jakkoliv ovlivnit.

Více informací...

Data z CANu

Většina vozidel je již z výroby vybavena celou řadou elektronických řídících systémů které se svým okolím komunikují prostřednictvim sériového komunikačního protokolu CAN (Controller Area Network).

Více informací...

Data z tachografu

Dispečer má trvalý aktuální přehled o jízdní době každého řidiče. Není nutné žádat řidiče, aby zastavil a údaj sdělil telefonem. Průběžně dochází i k ukládání dat s přehledem o všech činnostech za libovolné období.

Více informací...

Ostatní data

Vozidlovou jednotku je možné doplnit o celou řadu příslušenství. Zkušenosti z instalací a ukazují, že je u zákazníků zájem přenášet z vozidla i další informace. Může to být například požadavek identifikace řidičů a spolujezdců, nebo rozlišení soukromá/služební jízda.

Více informací...

Chtěl bych vám pochválit systém PHM a GPS. Systém polohy GPS v reálném času nám několikrát ušetřil dohady se zákazníky o naloženém materiálu. Tento Vámi dodaný systém je jednak pružný a šitý na naše potřeby. Na rozdíl od systémů výrobců strojů a aut to hlásí i krádeže a to hned když k tomu dojde. Další předností je možnost individuálních reportů. V neposlední řadě bych vyzdvihl podporu a to jak servisu IT s odhalením anomálii ve stroji tak servisního technika kdy i špatná nafta v nádrži která způsobila poruchu systému byla technikem vyměněna a stroj zprovozněn.

M. Ransdorf - CEMEX Sand k.s