Data z GPS

Údaje z GPS se automaticky přiřazují i k různým provozním událostem jako je např. tankování, úbytek, překročené otáčky, rychlost. Vozidla se na mapě ukazují i s detailem stavu paliva v nádrži a odhadovanou dojezdovou vzdáleností.

Mapa

Údaje o poloze z GPS jednotky slouží k automatickému záznamu knihy jízd vozidla. Současně má uživatel i přehled o okamžité poloze vozidla na mapě, běhu motoru, práci nástavby, jménu řidiče nebo rozlišení zda jde o jízdu soukromou nebo služební. K dispozici jsou mapové podklady s rozlišením na úroveň jednotlivých ulic a popisných čísel v prostředí Google Street View. Údaje z GPS se automaticky přiřazují i k různým provozním událostem jako je např. tankování, úbytek, překročené otáčky, rychlost, jízdní styl a další.

Historie pohybu
Historie pohybu
Celá trasa
Celá trasa
Satelitní mapa
Satelitní mapa

Chtěl bych vám pochválit systém PHM a GPS. Systém polohy GPS v reálném času nám několikrát ušetřil dohady se zákazníky o naloženém materiálu. Tento Vámi dodaný systém je jednak pružný a šitý na naše potřeby. Na rozdíl od systémů výrobců strojů a aut to hlásí i krádeže a to hned když k tomu dojde. Další předností je možnost individuálních reportů. V neposlední řadě bych vyzdvihl podporu a to jak servisu IT s odhalením anomálii ve stroji tak servisního technika kdy i špatná nafta v nádrži která způsobila poruchu systému byla technikem vyměněna a stroj zprovozněn.

M. Ransdorf - CEMEX Sand k.s