Data z jízdy

Jednotka instalovaná ve vozidle zaznamenává a ukládá údaje získané z CAN sběrnice a dalších dodatečně instalovaných senzorů. Provozní záznam není možné ze strany uživatele jakkoliv ovlivnit.

Silnice

Otočením klíčku zapalování se vozidlová jednotka uvede do režimu jízda. Vypnutím přechází vozidlo do režimu odstavené. I v tomto režimu probíhá automatické ukládání všech důležitých události které mohou u odstaveného vozidla vzniknout. Jedná se například o pohyb hladiny paliva v nádrži, otevření dveří kabiny, práci přídavného zařízení, otřesy nebo změnu polohy.

Animace
Stazky
Stazky
Provozní záznamy
Provozní záznamy
Výpočet diet
Výpočet diet

Možnosti a varianty sestav

Komplet Spotřeba AETR Pozice
Automatická tvorba stazek a jejich export

Chtěl bych vám pochválit systém PHM a GPS. Systém polohy GPS v reálném času nám několikrát ušetřil dohady se zákazníky o naloženém materiálu. Tento Vámi dodaný systém je jednak pružný a šitý na naše potřeby. Na rozdíl od systémů výrobců strojů a aut to hlásí i krádeže a to hned když k tomu dojde. Další předností je možnost individuálních reportů. V neposlední řadě bych vyzdvihl podporu a to jak servisu IT s odhalením anomálii ve stroji tak servisního technika kdy i špatná nafta v nádrži která způsobila poruchu systému byla technikem vyměněna a stroj zprovozněn.

M. Ransdorf - CEMEX Sand k.s